Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »

Życzenia

Życzenia

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia;

czerpania z rodzinnej atmosfery;

sukcesów w realizacji zamierzeń i planów w 2011r.

życzy

Zespół Programu Zielone Szlaki - Greenways.

Czytaj więcej

Ośrodki Edukacji Ekologicznej na zielonych szlakach - konkurs

Ośrodki Edukacji Ekologicznej na zielonych szlakach - konkurs

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska ogłasza Konkurs na utworzenie Ośrodków Edukacji Ekologicznej (OEE) funkcjonujących w oparciu o sieć certyfikowanych obiektów działających na Zielonych Szlakach – Greenways.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, firm, atrakcji turystycznych, szkół i instytucji, które biorą udział w projekcie i posiadają jeden z certyfikatów: Czysta Turystyka, Przyjazny Rowerom,  Zielone Biuro, Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej/Zielona Flaga.

Czytaj więcej

Poszukaj skarbów na Greenways

Poszukaj skarbów na Greenways

Masowa turystyka wypoczynkowa powoli odchodzi do lamusa. Turyści, zwłaszcza ci wyjeżdżający z rodziną, są coraz bardziej zainteresowani aktywnym wypoczynkiem, często połączonym z rozrywką i edukacją. Odpowiedzią na ich potrzeby są coraz bardziej popularne questy, czyli wyprawy odkrywców.

W odkrywaniu lokalnego dziedzictwa pomoże wydana niedawno przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska publikacja „Poszukiwanie skarbów na Greenways”, która zawiera blisko 20 propozycji wędrówek po ciekawych miejscach na zielonych szlakach w całym kraju.

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »

Kalendarz


Znajdź nas na:

facebookyou tube


Sieć Greenways


Filmy

Zielonkowski Zielony Szlak

Darczyńcy

                    

Partnerzy

Environmental Partnership for Sustainable Development Fundacja Fundusz Partnerstwa   Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie   Województwo Małopolskie  Miasto Kraków    European Greenways AssociationAmbasada Stanów Zjednoczonych Ameryki  Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze                 

www.csrinfo.org

Partnerzy Strategiczni

Media